MHP SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINDA İZDİHAM YAŞANDI

0
1511


Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan’ın seçim bürosu açılışında izdiham yaşandı.
Üçgen Park civarındaki seçim bürosu açılışı öncesi Osmaniye Belediyesi Mehteran takımı konser verdi.
Seçim bürosunun açılış konuşmasını MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt yaptı.
MHP kadrolarının hizmet için yola çıktığını söyleyen Bozkurt şöyle konuştu;
MHP olarak ülkemize hizmet etmek için çalışmalarına başlayan Adaylarımız Hasan Hüseyin Türkoğlu, Dr. Akif Küçükcan ve İbrahim Karayiğit huzurlarınızda. Onlar Genel Başkanımız Hemşerimiz Dr. Devlet Bahçeli’ye yol arkadaşı olmak için buradalar. Sizlerden Osmaniye’den başbakan ve 3 milletvekili çıkartmak için destek istiyorum. Milliyetçi Hareketin adaylarına destek olursak iktidarda da sizlere en güzel hizmetler verilecektir. Adam kayırma olmayacak. Habur’da ki görüntüler bir daha yaşanmayacak. Mahkemeler adil olacak, yapılan sınavlara hile karışmayacak, dürüst Hizmetler yapılacaktır. Bayrak inmeyecek, Ezan susmayacak, Vatan Bölünmeyecektir. Allah bu Vatanı ve bu Milleti korusun ve yüceltsin. Ne Mutlu Türküm Diyene şeklinde konuştu.
MHP’nin tüm oyunlara rağmen ayakta durduğunu söyleyen Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan MHP’nin 40 yıldır bu ülkenin sorunlarını çözmek için çalıştığını söyleyerek MHP’nin kadrolarına güvenin dedi.
Başkan Tarhan “ Kadirli halkı reçeteyi yazmam için kalemi bize verdi. Bende reçeteyi yazdım. Seçim beyannamemizde belirttiğimiz 37 maddelik projelerimizden 28 tanesini hayata geçirdik. Şimdi ülkemizin sorunlarının reçetesini yazmak için Dr. Akif Küçükcan’a kalemi verin” dedi.
MHP Osmaniye Milletvekili Hakan Coşkun ise yaptığı konuşmada şunları söyledi;
Ailem, eşim dostum ve arkadaşlarımla birlikte Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve Yol arkadaşları için gece gündüz demeden çalışacağız ve Osmaniye’den bir başbakan ve 3 milletvekili ile Ankara’ya gideceğiz” dedi. Coşkun’un konuşması büyük alkış aldı.
MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Hasan Hüseyin Türkoğlu ise birbirinden güzel 36 aday adayı arkadaşımızla birlikte çıktığımız bu yolda Dr. Akif Küçükcan, İbrahim Karayiğit ve bana kısmet oldu. Diğer aday adayı arkadaşlarımızla birlikte Osmaniye’den bir başbakan 3 milletvekili çıkartmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
MHP Osmaniye Milletvekili Adayı İbrahim Karayiğit ise “Gördüğüm coşkulu kalabalık karşısında yılların siyasetçisi olarak hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Bu coşku ile Osmaniye’de 4-0 yapacağımıza inanıyorum.” dedi.
Tezahüratlar eşliğinde kürsüye gelen MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan davetimize katılan herkese teşekkür ederim diyerek şöyle konuştu;
MHP’nin hizmet kervanı hazır. 13 haziran sabahı MHP’nin hizmet kervanı yola çıkacak. Bizler ülkemize ve Osmaniye’mize hizmet etmek için varız. Nefsimiz veya kendimiz için çalışmayacağız, halkımız için çalışacağız. Bugün burada yağmur altında sizlerdeki bu güler yüzünüzü görmekten çok mutlu oldum. 13 haziranda ülkemizin de yüzü gülecek” diyerek herkese teşekkür etti.
Seçim Bürosu açılışına, MHP Osmaniye İl Başkanı Murat Kanlı, Osmaniye Milletvekili Hakan Coşkun, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, Bahçe Belediye Başkanı Murat Altundiş, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuri Nuhoğlu, Cevdetiye Belediye Başkanı İlhami Önal, Mehmetli Belediye Başkanı Hamza Büyüköztürk, Kırmıtlı Belediye Başkanı Mehmet Doğan, Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Ali Fuat Kardaş, ANAP Eski İlçe Başkanı Ahmet Rahmi Özhan, Alibeyli Eski Belediye Başkanı İbrahim Kastal, Osmaniye Ülkü Ocakları Başkanı Ertuğrul Cevahir, Abdullah Ziyan, Yaşar Kırlangıç, Musa Ayas, Mehmet Göller, Alper Pişkin, Ali Ayas, İrfan Kederoğlu, İsmail Tuncel, Melih Sarıkodal, Ömer Bağcı, Ethem Demiralay, Gökhan Şahin, Tayfur Toker, Abdulkadir Dikencik, Ahmet Tabur, Ahmet Ayva, Ethem Doruk, Doç Dr. Ruhi Ersoy, Yusuf Güngör, Birol Büyüköztürk, Fatih Karabörk, Mehmet Soğancı, MHP İlçe Başkanları, il genel meclis üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri mahalle ve köy muhtarları ile birlikte binlerce vatandaş katıldı.