MHP OSMANİYE TEŞKİLATINDAN BAŞKAN KADİR KARA’YA TAM DESTEK

0
137

Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, Belediye Başkanı Kadir Kara’yı ziyaret etti.  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmaniye İl Başkanı Murat Kanlı, Merkez İlçe Başkanı Ali Fuat Kardaş ve parti yöneticileri ile birlikte ziyareti gerçekleştiren Milletvekili Türkoğlu, Başkan Kara’nın Osmaniye’ye güzel hizmetler kazandırdığını, bundan sonrada güzel projelere imza atacağına inandığını söyledi.
TÜRKOĞLU’NDAN BAŞKAN KARA’YA TEŞEKKÜR
Meclisin ara verdiği bu dönemde ildeki yönetici ve sivil toplum kuruluşlarına bir takım ziyaretlerde bulunduklarını ifade eden Türkoğlu; “MHP İl Başkanımız, Merkez ilçe başkanımız ve diğer teşkilat yöneticisi arkadaşlarımızla birlikte bu ziyaretlerimizi yapıyoruz.  Sayın Başkanımıza yapmış olduğumuz ziyaretimiz Belediyemiz tarafından düzenlenen ve bir hafta süren 23. Zorkun Yaylası Çocuk Şenlikleri’ne denk geldi. Gerçekten çok güzel bir organizasyon oldu. Bu vesile ile Zorkun’a gittiğimizde şunu da gördük ki Zorkun yaylası son yıllarda bugüne kadar alamadığı en güzel hizmetleri almış. Belediye başkanımıza bu güzel hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Osmaniye’nin milletvekili olarak kendilerinin daha güzel hizmetlere de imza atacaklarından eminim.  Cenabı-ı Allah hep böyle Muaffak kılsın başarılı kılsın, Osmaniye halkına güzel hizmetlere vesile olsun diliyorum.”
“HİZMET NOKTASINDA DAHA SIK BİR ARAYA GELECEĞİZ”
Milliyetçi Hareket Partili yöneticilerin Osmaniye’ye hizmet noktasında bundan sonra daha sık bir arada görüleceğini vurgulayan İl Başkanı Murat Kanlı, kent halkına daha çok hizmet ederek amaçlarının partiyi daha ileriye götürmek olduğunu söyledi. Kanlı; “Önümüzdeki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde, Osmaniye’ye hizmet noktasında ve MHP’yi daha ileriye götürme amacı ve azmiyle yapacağımızı çalışmalarda bu fotoğrafı daha çok göreceğinizi düşünüyorum. Bunun için ve inşallah Sayın genel başkanımıza ve Osmaniyeli vatandaşlarımıza hak ettikleri ve layık oldukları hizmeti yapacağız.”
Ziyarette konuşan MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Fuat Kardaş ise; “Sayın Belediye Başkanımız her hizmetinde olduğu gibi Zorkun Çocuk Şenliği gibi önemli bir organizasyonu da başarı ile tamamlamıştır. Değerli başkanımızın çalışmasından teşkilat olarak çok memnunuz ve kendisinin arkasındayız. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” şeklinde duygularını ifade etti.
BAŞKAN KARA “TEŞKİLATIMIZIN  FAALİYETLERİMİZE  SAHİP ÇIKTIĞININ GÖSTERGESİ”
Belediye Başkanı Kadir Kara ise ziyaretten dolayı Milletvekili Türkoğlu’na ve tüm teşkilat mensuplarına teşekkür ederek; “Bugün burada özel bir anlam ifade eden bir ziyaret gerçekleştiriliyor. Belediyemize, Belediye Başkanımıza ve faaliyetlerimize teşkilatlarımızın sahip çıktığının önemli bir göstergesidir. Bu açıdan kendilerine şükranlarımız sunuyorum. Sayın Milletvekilimize özel olarak şunu ifade etmek istiyorum ki gerçekten Osmaniye halkının arzu ettiği ve özlem duyduğu konulardan biri şu idi; Milletvekilini her an her zaman yanına görebilmekti. Şuana kadar sayın milletvekilimiz bunu yapıyor. Her organizasyonumuza katılarak bizlerle beraber oluyor. Bundan sonra her zaman hep birlikte hareket edeceğiz.” Dedi.