MHP CEMAL PAŞA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

0
168


 
MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan Cemal Paşa Mahallesinde yaptığı mitingde halımızın bize ilgisi ve teveccühünü kıskananlar var dedi.
MHP Kadirli ilçe Başkanlığı tarafından Cemalpaşa Mahallesinde organize edilen “Ses Ver Kadirli” mitingi deprem etkisi yarattı, yer yerinden oynadı.
Mitinge MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuhoğlu, Alibeyli Eski Belediye Başkanı İbrahim Kastal, MHP Milletvekili Aday Adayları, İrfan Kederoğlu, Ömer Bağcı, Tayfur Toker, Gökhan Şahin, Melih Sarıkodal, Ahmet Tabur, İsmail Tuncel, Ali Özbilen, Ahmet Ayva, Ethem Demiralay, MHP Eski İl Başkanı Yener Tuncer,  Ülkü  Ocakları Başkanı Faruk Tapaç, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte binlerce kişi katıldı.
Mitingin açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, “sizin bu coşkunuz ve heyacanınız karşısında bende çok heyecanlandım. Bugün burada olarak bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. MHP sizler için var. bazıları sandık başında çalışanların dahi yemeklerini biz veriyoruz diyorlarmış. Allaha şükür bizim kimseye ihtiyacımız yok. Herkes kendi yanındakilere baksın” diyerek herkese teşekkür etti.
Kadirli Seninle Gurur duyuyor sloganlarıyla kürsüye gelen Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan MHP’nin kadrolarının ülkeye hizmet etmek için hazır olduğunu söyleyerek şöyle konuştu;
29 Martta biz sizlerden sizin adınıza reçeteyi yazacak kalemi isterken 35 maddelik seçim bildirgemizi hayata geçireceğimizin sözünü verdik. Siz kalemi bize verdiniz bizde reçeteyi yazmaya başladık. 2,5 yılda verdiğimiz 35 maddelik sözümüzün 28 tanesini hayata geçirmenin hazzını yaşıyoruz. Yine eskiden 5 Sineması bulunan Kadirli’de sinema yok. Allahın izniyle ekim ayında Kadirli’mize 2 adet sinema açacağız. Otogarımızı Osmaniye yoluna taşıyacağız. Şimdi burada yine kalem isteyen ve inanıyorum ki Ülkemizin sorunlarının reçetesini yazacak değerli kardeşim içinizden biri Milliyetçi Hareket Partisinin gülen yüzü, Hemşerimiz MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye yol arkadaşı olacak Dr. Akif Küçükcan’a da reçeteyi yazacak bu kalemi de Allahın izniyle vereceğinizden hiçbir şüphem yok. Ben bu coşkuyu ve mutluluğu görüyorum. MHP’nin hizmet kervanının 13 Haziran sabahı halkımıza hizmet edecektir ” diyerek herkese teşekkür etti.
“Akif Meclise”, “Kadirli Seninle gurur duyuyor” sloganları eşliğinde kürsüye gelen MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan şunları söyledi;
“ Siz değerli hemşerilerimin gözlerindeki bu heyecan bu mutluluk beni de inanın ki çok heyecanlandırırken bir yandan da çok mutlu ediyor. Gelip bizi buradan izleyenler bu coşkuyu görünce ne düşündüklerini merak ediyorum. Biz kimseyi zorla miting meydanlarına çağırmıyoruz. Hiç öyle bir niyetimizde olmadı çok şükür. İktidarımız döneminde de iş verip daha sonra kimseyi seni işten çıkartırız diyerek tehdit ve baskı yaparak miting alanlarına getirmiyoruz. Burada bulunan binlerce hemşerim vatan ve millet sevgisi için buradalar. MHP Genel Başkanı Hemşerimiz Dr. Devlet Bahçeli 3. Koalisyon döneminde ödeneği 2001 yılında İl Özel İdaresine gönderilen Kadirli Osmaniye karayolunun yapılacağını söz verenler nedense 9 yıldır bu yolu yapamadılar. İnşallah başlatanda bizdik, bitirende biz olacağız ve duble yol yapacağız.  Halkımıza seçim meydanlarında söz veriyoruz. 13 milyon yoksul vatandaşlarımızı ilgilendiren Hilal Kart ile yoksul ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılayacağız ve bu hilal kart sayesinde küçük esnaflarımız eski gücüne kavuşacak. Çiftçilerimiz perişan durumda Buğday hasadının yapıldığı bugünlerde hükümet hala buğday taban fiyatını açıklamadı. Geç açıklanan buğday taban fiyatı yüzünden çiftçilerimiz zor durumda bırakılıyor.
Binlerce kişiye hitap eden Dr.Akif Küçükcan “Kadirli Düziçi yolunu yapacağız. Yatırımların Kadirli’ye daha kolay gelmesi için önem arz eden ve 9 yıldır yapılmayan Kadirli çevre yolunu MHP iktidarında hayata geçirerek yatırımcıları ilçemize getirerek yeni iş sahaları açıp Kadirli insanını işsizlikten kurtaracağız. Bu hizmetleri yapmak için Sizden destek istiyorum. sizlerdeki bu coşkuyu görüyor ve Osmaniye’de 4-0 olacağına inanıyorum” diyerek mitingimize katılan herkese teşekkür ederim, hepinizden Allah razı olsun dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz