MHP ADAYI KÜÇÜKCAN’DAN 7 MART’TA GÖVDE GÖSTERİSİ

0
589

MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel meclis Üyeleri ile birlikte 7 Mart mahallesinde yaptıkları gezi yoğun ilgiden dolayı gövde gösterisine dönüştü.
MHP Adayı Dr. Akif Küçükcan 7 Mart mahallesinde sürdürdüğü seçim çalışmalarında halktan yoğun ilgi gördü.
Çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyleyen Küçükcan, halkımızı mutlu bir yaşama kavuşturacak olan MHP iktidarında, yapılacak olan hizmetleri halka bire bir anlattıklarını söyledi.
MHP iktidarında 700 bin işsizimizi her yıl işe yerleştireceğiz diyen Küçükcan, her aileden bir kişiyi işe alacağız dedi.
Küçükcan konuşmasında şunları söyledi;
“Her aileden bir kişiyi işe yerleştirene kadar, ailenin kadınına nakit para yardımı yapılacak. Temel ihtiyaçların giderilmesi için “HİLAL KART” verilecek. AKP iktidarında yoksullaşan halkımız, MHP iktidarında mutlu bir yaşam standartlarına kavuşturulacak” dedi.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ise “7 Mart Mahallesinin sorunlarını çözdük. Mahallemizde bulunan Muallim bağ çamlığında istinat duvarı örme çalışmalarımızda devam ediyor. MHP kadroları ülkemize ve kadirlimize hizmet etmek için yola çıktılar. 13 haziran sabahı da ülkemizde değişimi göreceksiniz” dedi.
Belediye Meclis Üyeleri ve İl genel meclis üyelerinin de kapı kapı dolaştığı çalışmalarda halkın MHP heyetine sevgi gösterilerinde bulunduğu gözlerden kaçmadı.