MHP ADAYI KÜÇÜKCAN “ İSTİKRAR VAR DİYORLAR, İSTİKRAR VARSA 13 MİLYON YOKSUL, MİLYONLARCA İŞSİZ NEDEN VAR”

0
183

MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan Yeni Mahalle’de yaptığı mitingde “2001 yılında Kadirli Osmaniye yolunun yapılması için İl özel İdaresine gönderilen ödeneğin Siirt’te neden gönderildi” dedi.
MHP Kadirli ilçe Başkanlığı tarafından Yeni Mahalle’de organize edilen “Ses Ver Kadirli” mitinginde “Akif Meclise” sloganları yükseldi.

Mitinge MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuhoğlu, Alibeyli Eski Belediye Başkanı İbrahim Kastal, MHP Milletvekili Aday Adayları, İrfan Kederoğlu, Ömer Bağcı, Tayfur Toker, Gökhan Şahin, Melih Sarıkodal, Ahmet Tabur, İsmail Tuncel, Ali Özbilen, Ahmet Ayva, Ethem Demiralay, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte binlerce kişi katıldı.
Mitingin açılış konuşmasını yapan MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, MHP’nin iktidara yürüdüğünü, MHP iktidarında Kadirli hak ettiği yerlere gelecektir dedi.
“Kadirli Seninle Gurur Duyuyor”, “Çalışkan Başkan”  sloganlarıyla kürsüye gelen Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan Kadirli’nin sorunlarını çözmemiz için bize verilen Kalemin Dr. Akif Küçükcan’a da verilmesini istiyorum diyerek şöyle konuştu;
Biz göreve gelmeden önce halkımızdan bize oy vermeleri için, Kadirli’ye yapacağımız hizmetlerin projelerini sunmuş hatta sözümüz var broşürünü halkımızın saklayarak bizlere 5 yıl sonra sormasını istemiştik. Bugün bize Kalemi vererek göreve getiren Kadirli’li hemşerilerim şunu bilmelidirler ki, Ömer Tarhan verdiği 35 sözün 28 tanesini 2,5 yıl içerisinde yapmıştır, yapacaktır da. Biz sözümün de projelerimizin de arkasındayız. Sizlere hizmet etmekten büyük gurur duyuyorum. Biz kimseye sizin vergilerinizi peşkeş çekmedik. Yandaş oluşturmadık. Şeffaf belediyecilik neyi gerektiriyorsa onları uygulayarak Şeffaf olduk” diyerek MHP’ye destek verilmesini istedi.
“Akif Meclise” sloganları eşliğinde kürsüye gelen MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan sizlerdeki bu coşku ve azim beni çok duygulandırıyor diyerek şöyle konuştu;
“ 12 haziran seçimleri ülkemiz için büyük önem arz etmektedir. Burada bulunan binlerce hemşerim vatan ve millet sevgisi için buradalar. Bu sevginiz karşılıksız kalmayacak. Burada sizlere ne söz veriyorsak hepsini yerine getireceğiz. MHP Genel Başkanı Hemşerimiz Dr. Devlet Bahçeli 3’lü Koalisyon döneminde ödeneği 2001 yılında İl Özel İdaresine gönderilen Kadirli Osmaniye karayolunun yapılacağını söz verenler nedense 9 yıldır bu yolu yapamadılar. Ayrıca yolun yapılması için gönderilen ödenek Siirte gönderildi. Bu yolu biz başlattık biz bitireceğiz, ve duble yol yapacağız.  Halkımıza seçim meydanlarında söz veriyoruz. 13 milyon yoksul vatandaşlarımızı ilgilendiren Hilal Kart ile yoksul ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılayacağız ve bu hilal kart sayesinde küçük esnaflarımız eski gücüne kavuşacak. Çiftçilerimiz perişan durumda Buğday hasadının yapıldığı bugünlerde hükümet hala buğday taban fiyatını açıklamadı. Geç açıklanan buğday taban fiyatı yüzünden çiftçilerimiz zor durumda bırakılıyor. Hayvancılık kan ağlıyor. Yurt dışından hayvan ithal ediyoruz. Bu ülkede istikrar var neden 13 milyon yoksul var, bu ülkede istikrar var neden milyonlarca işsiz var. Bunlar istikrarı bilmiyorlar herhalde. MHP iktidarında her aileden bir kişi olmak üzere yılda 700 bin kişiyi işe yerleştireceğiz. Çocuğu işe yerleşene kadar o aileye nakti para yardımı yapılacak. Kadirli’mizin ve Osmaniyemizin hak ettiği yerlere gelmesi, ekonomik ve sosyal yönden büyümesi için sizlerden destek istiyorum.” diyerek bizim mitinglerimizdeki coşkulu kalabalığı hazmedemeyenler, kendi mitinglerini fazla göstermek için kalem kullanıyorlar dedi.