MEHMET YILDIZGÖZ’DEN TEŞEKKÜR MESAJI:

0
325

“Kıymetli Kadirliler ve köylerimizin güzide kadirşinas insanları 31 Mart 2019 yılı yerel seçimlerinde bizlere teveccüh gösterip MHP yi 1. Parti yaparak vermiş olduğunuz oylarınızla İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİNE layık gördüğünüzden dolayı siz dava arkadaşlarıma partilim olmayıp da şahsıma oy veren Kadirlinin güzel insanlarına şükranlarımı, saygılarımı sunarım. Hepinizden Allah razı olsun.

31 Mart 2019 yılı dönemin MHP KADİRLİ ilçe başkanı sayın Mehmet Akif Ortak bey ve değerli yönetim kurulu üyelerine, Ülkü ocakları başkanım ve yöneticilerine ve sevgili genç ülküdaşlarıma, vakıf ve sendika başkanlarıma ve yönetim kurulu üyelerine, seçim komitesinde görev alanlara, bizlerle seçim çalışmalarına katılıp özveri ile çalışan dönemin MHP Milletvekili adayı sayın Alptekin Uçmak beye, önceki dönem belediye başkan yardımcısı Ali Yılmaz beye ve adlarını sayamadığım tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım.

Görev aldığımız günden bu güne kadar Osmaniye ve Kadirlimize gelen bütün hizmetlerde Cumhur ittifakı olarak oy birliği ve oy çokluğu ile yatırımlara imzamızı attık.

Köylerimizdeki Yol, Su ve Köprü gibi yatırımların yüzde seksenini gerçekleştirdik.

Bu hizmetleri yaparken partimize ve sayın liderim Devlet Bahçeli beye layıkı ile gerçekleştirdik. Şaibesiz ve onurlu bir şekilde 5 yılımızı tamamladık. Bu bayrağı benden sonraki arkadaşıma tertemiz şekilde vermeye hazır ve razıyım.

Herkese teşekkür eder Saygı ve sevgilerimi sunarım.”