MEHMET ŞAHİN “KARAYOLUMUZ BU YIL SONUNDA BİTİRİLECEK”

0
322

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Şahin, Andırın-Göksun ve Andırın-Kadirli Karayolu bu yıl sonunda bitirilecek dedi.
Karayolları ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Milletvekili Şahin, Çalışmalar hızla ilerliyor, bu yılın sonunda inşallah bu sıkıntılardan da kurtulacağız dedi.
Konuya ilişkin olarak Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Milletvekili Şahin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’na Kahramanmaraş’a ziyaretlerinde konuyu ilettiğini belirterek; “Artık konu Ulaştırma Bakanımızın takibinde, bitirilmesi konusunda söz verdiler, Andırın-Göksun yolunun hızlı bir şekilde tamamlanması ve ayrıca Andırın-Kadirli Karayolunun bu yıl bitirileceği sözünü aldık, inşallah artık daha fazla uzamayacak, bütün enerjimizi buraya veriyoruz, çok uzun bir zaman olmadan Andırın’ın gündeminden çıkacak.” Dedi.

SÜREKLİ TAKİPTEYİM

Haftalık olarak, hem Müteahhidinden, Bakanlıktan ve Karayollarından bilgi alıyoruz diyen Milletvekili Prof. Dr. Şahin, “Ne kadar ilerledi, hangi aşamaya geldi, gün gün takip ediyorum, elimizi buradan, Andırın’dan çekmeyeceğiz, halkımızın genel ihtiyaçlarının karşılanması konusunda hiçbir taviz vermeyeceğiz, Andırın’lı hemşehrilerimiz müsterih olsunlar.” Dedi.