Kozan Belediyesi Parke taşı döşeme çalışmaları

0
181

 
Türkeli, Şevkiye ve Tufanpaşa’da parke döşeme çalışmaları davam ediyor
 
Kozan Belediyesi tarafından Türkeli, Şevkiye ve Tufanpaşa Mahallelerinde başlatılan parke yol ve kaldırım döşeme çalışmaları devam ediyor.
Şevkiye Mahallesi ve Karacaoğlan Mahallesi Çelen Sürücü Kursu civarında parke yol çalışması, Türkeli Mahallelerinde ise kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Kozan İmar Ltd. Şti. Başkanı Süleyman Halaçoğlu, “ Kozan’ımızın giderek güzelleşmesi, daha estetik ve modern bir ilçe haline gelmesi için çalışmalarımız devam ediyor. İnsanlarımızın daha güzel bir yol ve kaldırımlardan evlerine gidip gelmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız Kozan’ın tüm sokak ve caddelerinde devam edecektir. Tabi vatandaşlarımızın biraz sabretmesi gerekecek. Aslında bu çalışmalar Kozan’da bugüne kadar gecikmiş bir çalışmalardır. Ancak Sayın Başkanımız Kazım Özgan’ın yönetime gelmesi ile birlikte biz bu çalışmalara imza attık. Yol kaplama ve kaldırım yenilme çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz” dedi.
Kozan Belediyesi İmar San. Ltd. Şti. Müdürü Fikret Şener; Kozan’ın değişik bölgelerinde parke yol ve kaldırım döşeme çalışmalarımız devam etmektedir. Tufanpaşa, Şevkiye ve Türkeli Mahallelerinde kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Yani ekiplerimiz üç koldan çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Kozan’da yol ve kaldırım ihtiyacı olan her yerde çalışmalarımız devam edecek” şeklinde kaydetti.