KAYMAKAM ULUSOY’DAN RAMAZAN VE ZAFER BAYRAMI MESAJI

0
124

Kadirli Kaymakamı A. Rauf Ulusoy, dini bayramların birlik ve beraberlik içerisinde kutlanan çok önemli günler olduğunu belirterek, bu yıl iki bayramı bir arada yaşamanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.
Ulusoy, Ramazan ve 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, Bayramların, milletçe birlik ve beraberlik içinde olunan, sevginin, kardeşliğin, sosyal dayanışmanın ön plana çıktığı müstesna günlerimizden biri olduğunu ifade etti.
Kaymakam Ulusoy, Ramazan Bayramı mesajının devamında “Sağlık ve mutluluk dilekleri ile, Kadirli halkının, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli mesai arkadaşlarımın, şehit aileleri ile gazilerimizin Ramazan Bayramlarını en iyi dileklerimle kutlar, ülkemize ve Kadirli’mize sağlık huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, sevgiler ve saygılar sunarım”dedi.
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında ise “Yüce Türk Milletinin, emsalsiz mücadele ve azmi ile Türk’ün bir tarih adı olduğunu ve yok edilmeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha açıkça ilan ettiği 30 Ağustos zafer bayramımızı kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.
Başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, Kadirli Halkı’nın ve şanlı Ordumuzun tüm mensuplarının Zafer Bayramı’nı en içten duygularla kutluyor, esenlikler diliyorum” ifadelerine yer verdi.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz