KADİRLİSPOR'DAN KAYMAKAMA ZİYARET

0
164

Kadirli Kaymakamı Necip Çakmak, bir şehirde sporun önemli olduğunu belirterek, spora ve sporcuya el birliği ile sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
Çakmak, makamında kabul ettiği Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Kadirli Spor Başkanı Özkan Esgicioğlu ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade etti.
Yönetime ve sporculara başarılar dileyen Kaymakam Çakmak, “Dünya’nın neresinde olursa olsun spora her zaman büyük önem verilmesi gerektiğine inanıyorum. Başarılı gençlerimizin yetişmesi anlamında spor kulüplerinin çok önemli rolü var. Osmaniye’yi BAL liginde en güzel şekilde temsil eden Kadirli Spor’a elimizden geldiğince kaymakamlık olarak yapmaya hazırız. Takımımıza hep birlikte tüm Kadirli halkı olarak sahip çıkacağız. Bir şehirde sporla uğraşan insan sayısı ne kadar fazla ise o şehirde her zaman güzel çalışmalar ve iyi insan sayısı fazla demektir. Karınca kaderince herkesin taşın altına elini koyarak Kadirli’de spora sahip çıkmasını diliyorum.”dedi.
Kadirli Spor Kulübü Başkanı Özkan Esgicioğlu ise Kadirli Spor’a ve diğer spor dalına vereceği destekten dolayı Kaymakam Necip Çakmak’a teşekkür ederek, ziyaretin anısına 80 numaralı Kadirli Spor forması hediye ederken, hafta sonu oynanacak olan müsabakaya davet etti.
Ziyarete, kulüp yöneticileri Hacı Şahin, Fatin Rüştü Özeser, Yasin Çeri, Abdurrahman Samyürek, Yasin Çeri, Kamil İnce ve Antrenör Hasan Toprak katıldı. Efendi Erkayıran-Menderes Özat