KADİRLİ SPOR’DA FLAŞ TRANSFERLER

0
138

Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) yeni ekiplerinden Kadirli Spor, sezona birbirinden değerli transferlerle hedefi Bank Asya ligi olarak belirledi.
Kadirli Spor Kulübü Başkanı Özkan Esgicioğlu, Şenmar Restaurant’ta düzenlenen basın toplantısı ile yeni transferleri tanıttı.
Esgicioğlu, yeni transferlerle yeni sezona daha güçlü çıkacaklarını ve Kadirli Spor için tüm imkanları sağlayacaklarını anlatan Eskicioğlu “ Biz takımımız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Taraftarlarımızdan da yeni sezonda aynı desteği bekliyoruz.3–5 bin nüfuslu ilçelerin takımları nasıl Bank Asya liginde oynuyorsa, bizim 100 bin nüfuslu Kadirli’miz neden oynamasın. İmkansız diye bir şey yoktur. Bizde gücümüze güç katarak yeni sezon için çeşitli takımlardan 6 futbolcu transfer ettik. İnşallah Bal liginde önemli bir başarı sağlayıp hedefimize ulaşırız.”dedi
Teknik heyet ve yönetim kurulunun isteği doğrultusunda anlaşmaya varılan İskenderun Spor’dan Yusuf Bulut, Genç milli Takım’dan kaleci Kadir Bellibaş, Kocaeli Spor’dan Hasan Bellibaş,  K. Adana Spor’dan Musa Acar ve ishak Tek ile birlikte Genç milli Takımdan Ferdi Yakar ve Kağızman Spor’dan Arif Rişvanoğlu basına ve kamuoyuna tanıtıldı.
Transferlerin devam edeceğinin altını çizen Kadirli Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahman Samyürek ise 2011–2012 Futbol sezonunda Kadirli Spor olarak hedeflerinin Bank Asya ligi olduğunu kaydetti.                                              Efendi Erkayıran-Menderes Özat