KADİRLİ SPORA TÜM KADİRLİLİLER SAHİP ÇIKMALIDIR.

0
112

Kadirli Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Murat Unutkan Kadirli Spor Kulübüne tüm Kadirlili hemşerilerimizin sahip çıkması gerektiğini ve Kadirlinin bu süreçten sonra Türkiye 3. Liginde mücadele etmesi için tüm Kadirlililerin el ele vermesi gerektiğini belirtti.
Murat Unutkan yaptığı açıklamada sporun hem gençlerimizi kötülüklerden uzaklaştırdığını, hem sağlıklı nesiller yetişmesine hem de ilçemizin tanıtımına büyük katkı sağladığını söyledi.
Bu yıl Bölgesel ligde Osmaniye ilimizi de temsil edecek tek takım olan Kadirli Spor yönetimi olarak amacımız ligi şampiyon olarak bitirmek ve üst liglerde Kadirlimizi temsil etmek olacaktır.
Takımımızın sezon öncesi kamp çalışması için Pozantı Belediye Başkanı ile Kadirli Belediye Başkanımız Ömer Tarhan Bey görüştü ve kamp çalışma görüşmelerini yapmak üzere kulüp 2. Başkanımız Abdurrahman Somyürek Pozantı ya gitti.
Amacımız sezon öncesi iyi bir kamp programı ile şampiyonluğa ulaşacak takımı oluşturmak olacaktır.
Belediye Başkanımız takımımıza sıfır km. Otobüs alacağını ve sezon boyunca takımımızın ihtiyacı olan malzemesini karşılayacaklarını belirttiler.
Bu güne kadar bize maddi manevi destek veren Kadirli Kaymakamız A.Rauf Ulusoy’a, Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan’a, İlçemiz Yönetici ve Esnaflarına Sivil toplum Kuruluşlarına ve bizleri yağmurda çamurda yalnız bırakmayan Kadirli Spor taraftarlarımıza, İlçemiz basın yayın kuruluşlarına çok teşekkür ediyoruz. Unutmayalım ki Kadirli Spora vereceğimiz maddi ve manevi desteğin Kadirli’nin tanıtımı açısından da önemi çok büyük olacaktır.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz