KADİRLİ FİNAL DERSHANESİNDEN ÜCRETSİZ TERCİH DANIŞMANLIĞI

0
143

Kadirli de eğitim seviyesinin her geçen yıl artış gösterdiğini söyleyen Final Dergisi Dershanesi Kurucu Müdürü İsmail DEMİRCİ, LYS ‘ye giren ve belli bir puan alarak tercih yapma şansı yakalayan öğrencilerin yanlış tercih mağduru olmaması için tercih danışmanlığı yapacaklarını belirtti.
Öğrencilerin geçmişte ailesinin ve çevresinin etkisinde kalarak yanlış tercihlerde bulunabildiğine dikkat çeken DEMİRCİ, “Bu olumsuzluklarla karşılaşılmaması için dershanemizde tercih danışmanlığı yapıyoruz. Dershanemize tercih danışmanlığı için gelen öğrencilere Rehber Öğretmenimiz Yunus KUŞÇU yardımcı olacaklardır.” dedi.
Oluşturulan birimde öğrencilere her tür imkânın sağlandığını vurgulayan DEMİRCİ, öğrencilerin bu hizmeti hafta sonları dahil tercihlerin son gününe kadar 09:00-18:00 saatleri arasında Kadirli Final Dergisi Dershanesi’nde tercih danışmanlığı alabileceğini ifade etti.
Öğrencilerin kimi zaman yüzdelik dilim yanlışlıklarından dolayı boşta kalabildiğine dikkat çeken DEMİRCİ, tercih konusunda yardım almak isteyen herkese her türlü yardıma hazır olduklarının altını çizdi. DEMİRCİ, bu hizmetin rehber öğretmenler tarafından ücretsiz verileceğini de sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz