KADİRLİ BELEDİYESİNDEN CUMHURİYET ŞÖLENİ

0
136

Kadirli Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Geleneksel Cumhuriyet Şöleni düzenleneceği bildirildi.
Belediye Başkanı Ömer Tarhan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, belediye olarak bu yıl ikincisini düzenleyecekleri “Cumhuriyet Şöleni” etkinliğinde Sanatçı Mustafa Ceceli’nin konser vereceğini belirtti.
Tarhan, 30 Ekim Pazar günü öğleyin başlayacak olan ve akşam ise Sanatçı Mustafa Ceceli’nin konseri ile sona erecek etkinliğe tüm Kadirli halkının davetli olduğunu hatırlatarak,
“Cumhuriyet Bayramımızı coşkulu bir şekilde kutlamak için 30 Ekim Pazar günü Geleneksel 2’nci Cumhuriyet Şöleni kapsamında birbirinden güzel etkinliklerle kutlayacağız. Bu etkinliklerimiz, 30 Ekim pazar günü saat 12De başlayıp akşam saat 23’e kadar sürecek. Etkinlikler kapsamında ücretsiz verilecek olan konsere ailenizle birlikte katılabilir ve gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Şölenimize tüm halkımız davetlidir.”dedi.
30 Ekim Pazar günü yapılacak olan şölen, palyaço gösterisi, Hacivat-Karagöz gösterisi, belediye tarafından yemek dağıtımı, Kadirli Belediyesi Türk Halk Müziği konseri, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın konuşması ve Sanatçı Mustafa Ceceli konseri ile sona erecek.             Belediye Basın