İRFAN KEDEROĞLU, MERAL AKŞENER’İ ZİYARET ETTİ

0
556

İYİ Parti Kadirli Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Kederoğlu,  İyi Parti Genel Başkan Meral Akşener’e makamında ziyaret etti.

İYİ Parti Kadirli Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Kederoğlu,  ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, Genel başkanımız Merak Akşener’e Kadirli Bellediye Başkan Aday Adayı olduğumuzu ilettik. Genel Başkanımız Meral Hanım, Kadirlili hemşehrimize selamlarını iletti bizler aracılıyla, misafirperverliği için genel başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizler İYİ Partililer olarak, bu ülkeye huzuru, demokrasiyi, adaleti getirmek için yola çıkmış Türk milliyetçileri olarak hedefimizde en ufak bir sapma olmadan yolumuza devam ediyoruz. Bizler, kulağını yalnızca milletine vermiş İYİ’ler olarak tüm belediyeleri almak için bir yola çıktık.

Şimdi de çalışma zamanı. Ankara’da Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i ziyaret ederek hem talimatlarını aldım hem de seçim çalışmalarımız hakkında bilgi verdik.  Bundan sonra sorumluluğumuz daha büyük. Artık milletimizin kapısını çalma vakti. Hep birlikte başaracağız.” dedi.

Kadirli’nin  İYİ belediyecilik ile tanıştırmak ve kentin anahtarını Meral Akşener’e teslim etmek için gece gündüz çalışmalarını sürdürdüğünü anımsatan Kaderoğlu, “Kadirlimiz  hizmetin en iyisine layıktır. Bende bunun için çalışıyorum. Siyaset zorlu ve meşakkatli bir yoldur. Bu yolda başarılı olacağıma inanıyorum” diye konuştu.

YÜKSEL İBİCİOĞLU