HEYELANLI BÖLGEDE ÇALIŞMALAR BAŞLATILDI

0
123

Şehit Mehmet Hallaç mahallesindeki 660 ve 661 sokakları arasında meydana gelen heyelanı önlemek için  zemin etüdü ve projesi Kadirli Belediyesi tarafından hazırlanarak perde beton çalışması başlatıldı. Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan çalışmaları yerinde inceledi. Vatandaşlardan yoğun ilgi gören Başkan Tarhan vatandaşların sorunlarını dinledi.
Tarhan, konuşmasında, “İlçemizin hiçbir kesimi ve mahallesi unutulmuş değil. Tespit ettiğimiz sorunları ve eksiklikleri, vatandaşlarımızın bizden talep ettikleri hizmetleri imkânlar ölçüsünde yapıyoruz. Diğer eksikliklerimizin de giderilmesi için var gücümüzle gayret ediyoruz”dedi.
Öte yandan Başkan Tarhan, mahallede yufka yapan vatandaşları da ziyaret ederek börek pişirdi. Yapılan ikramlar eşliğinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Başkanın halkla iç içe olması nedeni ile çok mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlar, ilk defa bir belediye başkanı bu kadar samimi olarak halkın içine giriyor. Sorunlarımızla ilgileniyor. Kendisine çok teşekkür ederim”şeklinde konuştular.