HAYIR SEVER İŞ ADAMLARI MEHMET HAN VE ALİCAN YÜKSEL’İN YAPTIRACAKLARI 5 DERSLİKLİ ANA OKULUNUN TEMELİ ATILIYOR

0
141


Kadirli’nin sevilen Hayırsever İşadamları Mehmet Han ve Alican Yüksel kardeşlerin Merhum Anneleri Asiye Yüksel adına yaptıracakları 5 derslikli anaokulunun inşaatına başlanılacağı bildirildi.
Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah ile daha önce Mehmet Han ve Alican Yüksel Kardeşlerle protokolü imzalanan ve yer tahsisinin yapılması beklenen Merhum Asiye Yüksel Anaokulunun temelinin atılması için gerekli çalışmaların tamamlandığı ve hemen temelinin atılacağı kaydedildi.
Osmaniye valisi Celalettin Cerrah Yüksel Ticaret’te Mehmet Han Yüksel’i ziyaret ederek okulun temelinin atılması için herhangi bir engelin kalmadığını söyleyerek Hayırsever iş adamları Mehmet Han ve Alican Yüksel kardeşlere teşekkür ediyorum ”dedi.
Mehmet Han Yüksel yaptığı açıklamada okulun temelinin atılması için sabırsızlıkla beklediklerini ancak bazı diplomatik sorunlar nedeniyle temelin atılmasının geciktiğini ancak sorunun tamamen giderildiği ve temelinin önümüzdeki günlerde atılacağını söyleyerek Vali Celalettin Cerrah’a teşekkür etti.
Ayrıca İş Adamı Mehmet Han Yüksel eğitime desteklerinin her zaman devam edeceğini söyleyerek Vali Cerrah’a Osmanlı Tuğrası hediye etti.