HASAN ÇİFTÇİ BASIN MENSUPLARIYLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

0
154

Prof. Dr. Halet Çambel İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Çiftçi basın mensuplarıyla verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.
Kardeşini ve annesini kaybettiğini hatırlatan Hasan Çiftçi yıllardır, iyi günümde de kötü günümde de yanımda olan değerli basın mensubu arkadaşlarla bir araya gelerek gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etmek istediğini ve bu vesile ile sizlere de teşekkür etmiş oldum dedi.
Çiftçi konuşmasında Basın mensuplarının Kadirli için güzel çalışmalara imza attığını kamu görevlilerine de iltifatla daha çok çalışma hazzı sağladıklarının altını çizerek şunları söyledi;
Gerek Halk Eğitim Müdürlüğü görevinde gerekse Prof. Dr. Halet Çambel İlköğretim okulunda bizlerden desteklerini esirgemeyen basın mensubu arkadaşlarıma teşekkür ederim. İnşallah bundan sonrada bu birlik beraberliğimiz artarak devam eder” şeklinde konuştu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sabit Aksoy’un kısa konuşmasının ardından sona eren yemeğe gazeteciler ve bazı okul müdürleri ile davetliler katıldı.                            Efendi Erkayıran-Menderes Özat