HAKEMDEN BAŞKAN DİLEK BOZDAĞ’A ANNELER GÜNÜ SÜRPRİZİ

0
177

Kahramanmaraş’ın Güçlü İş Kadını ve Futbol Takımının Başkanı, takımının annesi Dilek Bozdağ’a Yeşil sahada sporcular ve maçın hakeminden Anneler Sürprizi gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş futbol tarihinde ilk kez bir kadın futbol kulübünü hem kurup hemde bütün maçlarda takımının yanında olan sadece iş dünyasındaki başarılarıyla değil, aynı zamanda spora ve gençlerin hayatına dokunan bir lider olarak dikkat çeken Bayan Başkan Dilek Bozdağ’a Yeşil alanda ‘Anneler Günü’ sürprizi yapıldı.

ANDIRINLI HAKEM MEHMET GÖKÇELİ

Kahramanmaraş Yerel Amatör Lig 2. Kümede mücadele eden Döngele Bozdağspor’un hafta sonu Merkez1 Futbol sahasında icra edilen Turkuaz spor Müsabakası öncesi Müsabaka Hakemi Mehmet Gökçeli başta olmak üzere Döngele Bozdağspor Kafilesi Kulüp başkanı aynı zamanda Annesi olarak gördükleri Dilek Bozdağ’a doğum günü sürprizi yaparak tek tek yanına gelerek gül buketi takdim ettiler.

6 Şubat depremi sonrasında ortaya çıkan zorluklara rağmen kurduğu Döngele Bozdağspor Kulübü’nün kurucu başkanlığını üstlenen Dilek Bozdağ, kadınların futboldaki yerini güçlendirmek amacıyla önemli adımlar atıyor.