EMNİYET MÜDÜRÜ ÇELEBİ’DEN GAZETEMİZE VEDA ZİYARETİ

0
108

Kadirli İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi, beraberinde bazı emniyet çalışanları ile birlikte gazetemize veda ziyaretinde bulunarak, çalışmalarımızda başarılar diledi.
Adana’nın Pozantı ilçesi Emniyet Müdürlüğüne kendi isteği ile tayini çıkan Çelebi, gazetemiz imtiyaz Sahibi Fatih Balcılar’ı ziyaretinde yaptığı konuşmada, Kadirli’de, görev yaptığı süre boyunca kentin huzur ve güvenliğinin sağlanması yönünde çalıştıklarını, her kurum ve kuruluşla da dayanışma içinde olduklarını söyledi.
Çelebi, 1 Ağustos itibarıyla yeni görev yerinde başlayacağını hatırlatarak, “Görevde bulunduğum süre içersinde Kadirli’de, hiç kimseyi ayırt etmeden huzur ve güven içerisinde yaşanılabilmesi için hep birlikte el ele vererek çalıştık. 2 yıldır görev yaptığım Kadirli’de imkanlar dahilinde 7 gün 24 saat emniyet çalışanlarımızın üstün gayreti ile kanunlar çerçevesinde hizmet ettik.”dedi.
Gazetemiz imtiyaz Sahibi Fatih Balcılar ise ziyaretinden dolayı İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi’ye teşekkür ederek, “Makamını herkese açık bulunduran ve insanların sorunlarını çözme gayreti içerisinde bulunan Sayın Emniyet Müdürümüz Andaç Çelebi’ye yeni görev yerinde başarılar diliyorum.”şeklinde konuştu.
Çelebi ve beraberindekilerin, gazetemiz çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle ziyaret sona erdi.                                               Efendi Erkayıran-Menderes Özat
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz