DR. AKİF KÜÇÜKCAN KARATEPE YOLUNDA BİNLERCE KİŞİYE SESLENDİ

0
326

MHP Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan Ş.Mustafa Yağız ve Ş.Mehmet Hallaç Mahallelerinin ihtiyacı olan Liseyi MHP iktidarında yapacaklarının müjdesini verdi.
MHP Kadirli ilçe Başkanlığı tarafından organize edilen “Ses Ver Kadirli” mitingine MHP İl Başkanı Murat Kanlı, MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Kadirli Belediye Başkanı dr. Ömer Tarhan, Sumbas Belediye Başkanı Mustafa Nuhoğlu, MHP Milletvekili Aday Adaylar, İrfan Kederoğlu, Ömer Bağcı, Tayfur Toker, Gökhan Şahin, Melih Sarıkodal, Ahmet Tabur, Ülkü  Ocakları Başkanı Faruk Tapaç, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Programın sunuculuğunu MHP Milletvekili Aday Adayı Ahmet Ayva yaptı.
Mitingin açılış konuşmasını MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Mitinge katılan herkese teşekkür ederek ülkemizin içinde bulunduğu kötü günlerden MHP iktidarıyla kurtulacağını söyleyerek Herkesin MHP Genel Başkanı Hemşerimiz Dr. Devlet Bahçeli’ye sahip çıkmasını istedi.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan Kadirli’nin seçim meydanlarında ne söz verdiysek halkımıza hepsini bir bir yerine getiriyoruz diyerek şöyle konuştu;
Biz sizlerden sizin adınıza reçeteyi yazacak kalemi isterken 35 maddelik seçim bildirgemizin ( sözümüzdür) hayata geçireceğimiz sözünü verdik. Siz kalemi bize verdiniz bizde reçeteyi yazmaya başladık. 2,5 yılda verdiğimiz 35 maddelik sözümüzün 28 tanesini hayata geçirmenin hazzını yaşıyoruz. Şimdi burada yine kalem isteyen ve inanıyorum ki Ülkemizin sorunlarının reçetesini yazacak değerli kardeşim içinizden biri Milliyetçi hareket Partisinin gülen yüzü, Hemşerimiz MHP genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye yol arkadaşı olacak Dr. Akif Küçükcan’a da reçeteyi yazacak bu kalemi de Allahın izniyle vereceğinizden hiçbir şüphem yok. Ben bu coşkuyu ve mutluluğu görüyorum” diyerek herkese teşekkür etti.
MHP İl Başkanı Murat Kanlı ise 9 yıldır iktidarda olduğunu çiftçinin, esnafın dışında yandaşların kazandığını söyleyerek şunları söyledi;
Bugün ülkemizi yönetenler bazı projelerle ülkemizde çatışma ve ayrışma ortamına zemin hazırladılar. Demokratik açılım projesi kapsamında Habur’da seyyar mahkemeler kurulduğu PKK’lılar pişman değiliz demelerine rağmen, hayır siz pişmansınız diyerek salıverildiği utanç sahneleri yürekleri dağladı. Bu ve buna benzer utanç tablolarının yaşanmaması için MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ve yol arkadaşlarına destek istedi.
“Akif  Meclise” sloganları eşliğinde kürsüye gelen MHP Osmaniye Milletvekili Adayı dr. Akif Küçükcan Ş.Mustafa Yağız ve Ş.Mehmet Hallaç Mahallelerinin ihtiyacı olan Liseyi MHP iktidarında yapacaklarının müjdesini verdi.
Küçükcan konuşmasına şöyle devam etti;
MHP İktidarında ödeneği 2001 yılında İl Özel İdaresine gönderilen Kadirli Osmaniye karayolunun yapılacağını söz verenler nedense 9 yıldır bu yolu yapamadılar. İnşallah başlatanda bizdik bitirende biz olacağız. Halkımıza seçim meydanlarında söz veriyoruz. 13 milyon yoksul vatandaşlarımızı ilgilendiren Hilal Kart ile yoksul ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılayacağız ve bu hilal kart sayesinde küçük esnaflarımız eski gücüne kavuşacak. Çiftçilerimiz perişan durumda Buğday hasadının yapıldığı bugünlerde hükümet hala buğday taban fiyatını açıklamadı. Geç açıklanan buğday taban fiyatı yüzünden çiftçilerimiz zor durumda bırakılıyor” dedi.
Binlerce kişiye hitap eden Küçükcan Ş.Mehmet Hallaç Mahallesi sakinlerine cami yapılması durumunda her türlü maddi manevi desteği sağlayacağını söyleyerek şunları söyledi;
“Kadirli Düziçi yolunu yapacağız. Yatırımların Kadirli’ye daha kolay gelmesi için önem arz eden ve 9 yıldır yapılmayan Kadirli çevre yolunu MHP iktidarında hayata geçirerek yatırımcıları ilçemize getirerek yeni iş sahaları açıp Kadirli insanını işsizlikten kurtaracağız. Sizden destek istiyorum” diyerek mitingimize katılan herkese teşekkür ederim dedi.