ÇİÇEKLİDERE KÖYÜ’NE GENÇ VE DİNAMİK MUHTAR ADAYI ÇAĞRI AVANER

0
275

Sumbas’ın Çiçeklidere Köyü muhtarlığına talip olan 31 yaşındaki Çağrı Avaner, Büyüklerinin şapkalı dedelerimin nezaretinde aday olduğunu açıkladı.
Genç ve dinamik muhtar adayı Çağrı Avaner, Köyümdeki eksikleri tamamlamak için yola çıktığını belirterek, “Her zaman Köyümün ve Köylümün garibanın yanında omuz omuza olacağım” dedi.
31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Sumbas’ın en büyük Köylerinden bir olan Çiçeklidere Köyü için muhtar adaylığını açıklayan 31 yaşındaki Çağrı Avaner, eşit hizmet sözü verdi.
Çiçeklidere Köyü’nün güler yüz ve hizmette eşitlik prensibi ile geleceğe hazırlamak istediğini dile getiren Avaner, “Her zaman ve her yerde Köyümün arkasında; Köy halkımın da 7’den 70’e yanında olacağım. Gençliğimin ve dinamikliğimin verdiği heyecan ve şevkle ayrım yapmadan her bir köylümün derdini kendi derdim kabul edip Çiçeklidere’nin eksikleri tamamlaya talibim” dedi.
Orman Ürünleri sektöründe firma işlettiğini ifade eden Avaner, “Birlik ve beraberlik içinde Köyümüzü daha yaşanılır bir geleceğe hazırlamak acımızı da sevincimizi de paylaşmak için bu yola çıktık. Gönülden ve severek yapacağım bu görevi layıkıyla yerine getireceğime olan inancım tamdır. Bu yolda tüm köy halkının desteğini bekliyorum. Çiçeklidere’de yeni bir sayfa açmak için görevimin zorlukları karşısında yılmadan çalışacağım. Tüm Köy sakinlerimizin desteğini bekliyorum. Köy halkımız 0 507 820 94 43 numaralı telefondan bana her zaman ulaşabilir” ifadelerini kullandı.
Çağrı AVANER Kimdir ?
1993 Yılında Çiçeklidere Köyünde doğdu, İlk ve Ortaokulu Köyünde tamamladı.
Evli ve 4 Çocuk Babası olan Avaner, Orman Ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir.