ÇAMLIKAHVE'DE ÖNEMLİ ÇALIŞMA

0
151

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, daha güzel bir şehrin ortaya çıkarılması yönünde “Çamlıkahve Çevre Cephe Sağlıklaştırma Projesi”‘nin yapımına başlandığını söyledi.
Başkan Tarhan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Kadirli’ye modern bir kent kimliği kazandırma hedefi ile başlayan cephe yenileme projesi kapsamında, Kadirli belediyesi tarafından prestij yer seçilen Çamlıkahve’de çevre cephe sağlıklaştırma çalışmasına star verildiğini ifade etti.
Kadirli’nin en işlek caddelerinin üzerinde bulunan ve insanların yoğun olarak bulunduğu Çamlıkahve’nin bina cepheleri ile zeminde yapılan çalışmalarla daha güzel bir görünüme kavuşacağına dikkat çeken Başkan Tarhan, “Bu çalışmalarla Kadirlimizi daha güzel ve yaşabilir bir şehir haline getirmeyi planlıyoruz. Çalışma sonunda Çamlıkahve’miz hem estetik bir görünüme hem yaya yürüyüş kalitesini arttıracak şekle getirilecektir. Çevre Cephe ve Sokak sağlıklaştırma çalışmalarımızın birinci etabı olan Çamlıkahve yenileme projemizin ardından Alla izin verirse belirlediğimiz diğer cadde ve sokaklarımızda bu tür çalışmalarımız devam edecektir. Daha güzel ve yaşanabilir bir şehri hep birlikte ortaya