BİLTEPELİ ÖĞRENCİLER ALANYA ‘DA ZİYARETÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİLER

0
207

 
Dil öğrenmek için Alanya’da bulunan Biltepe Okulları öğrencilerinin ziyaretçileri eksik olmuyor. Öğrencilerimizden; Kadir Usanmaz’ın Alanya Ziraat Bankasında görev yapan dayısı Naim Bey, Bekir ve Berkay ASLAN’ın anneleri Hülya Hanım, Gürcü, İlyas ve Süleyman TATLI’nın anne ve babaları Sündüz Hanım, Yasin Bey, Alanya’da görev yapan Hemşerimiz öğretmen Bilge YANIK( AĞRIDAĞLI), Genel Müdürümüz Mehmet ZENGİN eşi Elmas Hanım, Öğretmenlerimiz; Bayram KASTAL, Sevgi KASTAL, öğrencilerimizi kaldıkları apart otelde ziyaret ettiler. Onlarla birlikte sohbet ettiler, yemek yediler, öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgi aldılar.
Biltepeli öğrenciler Alanya’da bulunmaktan mutlu olduklarını, TÖMER’deki İngilizce kursunun dışında, otelin bahçesinde de yabancılardan dil öğrenme konusunda çok yararlandıklarını, öğretmenlerinin kendilerine her konuda yardımcı olduklarını, okulun böyle bir organizeyi gerçekleştirmesinden mutlu olduklarını söylediler. Ziyaretçilerine teşekkür ettiler.
Okul Müdürü Duran İSAOĞLU da : Öğrencilerin ailelerinden ayrı kalmakla onların; arkadaşlık ilişkilerinin öz güven duygularının, sorun çözme becerilerinin geliştiğini’’ söyledi. Her an aileleriyle telefon görüşmesi yaptıkları halde gelen ziyaretçilerden çok memnun kaldıklarını belirtti.