BİLTEPE OKULLARI GAZİANTEP’TE

0
1402

 
Biltepe Okulları’nın 1. ve 4.sınıf öğrencileri;  öğretmenleri ve velileriyle Gaziantep’e gezi düzenlediler. Biltepe gezi kafilesi; Hayvanat Bahçesini gezdi, Bilim Merkezi Gezegen Evinde incelemelerde bulundu. Antep Mutfağının sergilendiği Restoranta yemeklerini yedikten sonra kapalı çarşıda alış veriş yaptılar. Gaziantep’e gelmişken baklava yenir, fıstık alınır dediler.
Öğrenciler; arkadaşları, aileleri ve öğretmenleriyle birlikte geziye katılmanın, hayvanat bahçesinde hayvanları sevmenin, alış veriş yapmanın, deney yapmayı gözlemenin, sevincini ve mutluluğunu yaşadılar.
Veliler de Biltepe Okullarına, geziyi organize eden öğretmenlere teşekkür ettiler. Bir yandan çocuklarımızla hoşça vakit geçirdik, diğer yandan da bu gezi sayesinde yeni dostlar edindik dediler.
Geziyi organize eden öğretmenlerden Kaan KESİLMEZ; ‘’ Geziye katılan, gezi süresince bizlere yardımcı olan velilerime teşekkür ediyorum. Biltepe Okulları olarak öğrencilerimizin sosyalleşmesine çok önem veriyoruz. Bu  nedenle  böyle bir geziyi yapma ihtiyacı duyduk. Geziden dönüşümüzde, derslerimizde geziyle ilgili olarak  değerlendirme de yapacağız.’dedi.