BELEDİYEDEN ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA DAHA…

0
144

Göreve geldiği günden bu yana başarılı çalışma ve projelerle adından söz ettiren Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, çok önemli bir çalışmaya daha imza attı.
Bağ Mahallesi ve Vergi Dairesi önünden geçen Şehit İsmail Işıkbol Caddesinde, her yağmur yağmasında birçok esnaf ile vatandaşların şikayet konusu olan yerde yağmur suyu tahliye çalışması başlatıldığını belirten Başkan Tarhan, bu çalışmayla Coşkunlar Caddesi, Alacami Caddesi, Hükümet Caddesi, Atatürk Caddesi ve Osman Nuri Saygılı Caddesindeki esnafların ve vatandaşların rahatlayacağını söyledi.
Tarhan, şehrin önemli bölgelerinden birisi olan Şehit İsmail Işıkbol Caddesinde 300 metre uzunluğunda döşenecek 300’lük boruların ardından sıklaştırılacak alan ile birlikte cadde boyunca parke döşeme çalışması başlatılacağını anlatarak, “Her yıl yaşanan şiddetli yağışta meydana gelen hasarların önüne geçmek için Belediye olarak çalışmalarımız artarak devam ediyor. Kadirli’nin her mahallesinde sorunları yerinde tespit ediyor ve bu sorunların çözümü noktasında çalışma başlatıyoruz. Bu bağlamda Vergi Dairesi önündeki Şehit İsmail Işıkbol Caddesinde yağmur suyu taliye çalışmasının ardından Allah izin verirse parke yol yapacağız. Halka hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile inşallah Kadirli halkına en iyi hizmeti vereceğiz.”dedi.