BELEDİYE BAŞKANI TARHAN’DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI “YAPILAN HİZMETLERE HEP BİRLİKTE SAHİP ÇIKALIM”

0
131

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı başarılı çalışmalarla herkesin takdirini kazanan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yapılan hizmetlere herkesin sahip çıkmasını istedi.
Tarhan, belediye olarak yapılan her çalışmada Kadirli halkının hakkı olduğunu ve yapılan hizmetlere sahip çıkılması gerektiğini söyledi.
İlçe genelinde devam eden yol çalışması esnasında bir kişinin yapılan emeğe saygı göstermeyip, hizmete engel olmak istercesine yeni yola zarar vermek istemesinin yanlış olduğunu belirten, Başkan Tarhan, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Allah Rızası için hizmet etmeye çalışıyoruz. Kadirli’ye hep birlikte hizmet etmek için söz verdik. Bu sözümüzü inşallah birlikte yerine getireceğiz.  Eser bırakmak kadar, o ortaya çıkan eserleri korumakta bir o kadar önemlidir. Gece gündüz çalışarak yaptığımız hizmetlerin ilçemizi daha güzel bir hale getirdiğini istemeyenler olabilir. Fakat, bir mahallemizde yapılan beton yolun kurumadan üzerinde bilerek yapıldığı anlaşılan çirkin hareketi yapanları kınıyoruz. Bu hareket hizmet edenin değil, hizmete engel olmaya çalışan zihniyetin bir ürünüdür. Umarım halkım bu oyunlara fırsat vermeyerek hizmet edene de, hizmete de sahip çıkacaktır”dedi.