BAŞKAN ZEKİ DEMİROĞLU YAPTIĞI ÇALIŞMALARI ANLATTI

0
360

Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, Belediye olarak yürütülen hizmetleri her açıdan büyütmeyi amaçladıklarını ifade ederek, “İnsanın değeri derdiyle ölçülür. Dolayısıyla hizmetlerimizi daha ileriye taşımanın gayreti içerisindeyiz” dedi.
İlçemizin eksikleri konusunda yaptığımız girişimlerin meyvesini vermeye başladığını söyleyen başkan Demiroğlu, “Bu süreçte hizmet alanları ile ilgili hızlı, köklü, kapsamlı değişmeler ve gelişmeler yaşandı. Bunlardan ilki Organize Sanayi Bölgesi, Hükümet Konağı, Devlet Hastahanesi, 192 konutlu TOKİ, Kanalizasyon ve Arıtma Tehsisi, Anaokulu, İlçe Tarım Müdürlüğü başta olmak üzere ilçeye bir bir hizmetlerin gelmesini sağladık. Bu durum bizim sorumluluklarımızı artırmakta ve yükümüzü daha da ağırlaştırmaktadır” dedi.
Halkımızın en zor günleri Cenazelerinde, mutlu günlerinde hep yanlarında olduklarını vurgulayan Başkan Demiroğlu, acılarını ve sevinçlerine hep ortak olduk onlarla üzüldük onlarla eylendik. İlçe halkımızın acılı günlerinde yanlarında olarak daha hızlı ve daha doğru hizmeti vererek acılarını bir nebze olsun vatandaşların omuzlarından önemli bir yükü alıyoruz. Düğünlerinde ise çok amaçlı salonumuzu halkımızın ermine açtık.”
Milletin Belediye Başkanlığından daha çok hizmet üretmesini ve daha aktif olmasını beklediğine işaret eden Başkan Demiroğlu, “Zaman zaman takdir edenler, eleştirenler oluyor. Eleştiriler eğer iyi niyetliyse onlardan istifade etmeyi bilmemiz lazım. Demek ki beklentiler var ve bu beklentiler eleştiriye dönüşüyor. O zaman biz nerede yanlış yaptık, nereden eleştiri alıyoruz hemen oraya yoğunlaşmamız lazım. Bizim için önemli olan inancımızın üzerimize yüklediği sorumluluğun gereğini yerine getirmek ve milletimizin beklentisine en iyi şekilde cevap vermektir” şeklinde konuştu.