BAŞKAN TARHAN’DAN KÜÇÜK AYDIN’A DESTEK

0
135

Kadirli’de geçtiğimiz günlerde gazetelerde çıkan haber üzerine yardım bekleyen Ala ailesine Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’dan yardım geldi.
Söğütlüdere Köyünde yaşayan ve annesinin hayatını kaybettiği ve 2,5 yıldır konuşmadığı öğrenilen 5 yaşındaki Aydın Ala ile ailesine Başkan Tarhan tarafından gıda ve giyecek yardımında bulunuldu.
Başkan Tarhan, belediye olarak sadece hizmet ile değil sosyal belediyecilik çalışmasıyla da insanlara sahip çıktıklarını belirterek, her insanın yerinde kendisinin de olabileceğini ifade etti.
Belediye Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Söğütlüdere Köyü’nde giderek, aileye yardımları ileten Belediye Başkanı Tarhan, “Belediye olarak ailemize destek vereceğiz. Hatta evde bakım hizmeti veren Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, her ay düzenli olarak aileyi ziyaret edecek. Bu arada yaklaşık 2,5 yıldan bu yana konuşmayan küçük Aydın’ın tedavisi için bizde imkanla ölçüsünde üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Allah şifa versin”dedi.
Aydın’ın babası Baba Mustafa Ala ise Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a verdiği destek ve ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Belediye Başkanımızdan ve diğer destek veren herkesten Allah Razı olsun. Çocuğumun biran önce tedavisinin yapılması beni çok mutlu edecek. Teşekkür ederim.”şeklinde konuştu.