BAŞKAN TARHAN'DAN DOĞALGAZ ÇALIŞMASINA DESTEK

0
124

 
Geçen yıl Kadirli’de açılan EMTA Elektrik Mühendislik İnşaat ve Ticaret A.Ş. yönetim kurulu adına fabrika Müdürü Ümit Uncu, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı ziyaret ederek, OSB’ye doğalgaz getirilmesi için destek istedi.
Uncu, geçen yıl Kadirli’den Osmaniye’deki ana hatta kadar olan yere doğalgaz borusunun döşendiğini belirterek, elektrik fiyatının yüksek olmasından dolayı Organize Sanayi Bölgesine getirilmesi için Başkan Tarhan’dan yardımcı olunması talebinde bulundu.
Başkan Tarhan’ın Kadirli OSB’ye ve istihdama yönelik verdiği gayretli çalışmasını yakından takip ettiğini anlatan Uncu, çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek, doğalgazın Kadirli Organize Sanayi Bölgesine gelmesi için gerekli desteği imkanlar ölçüsünde vereceklerini ifade etti.
Başkan Tarhan, Kadirli halkına en iyi hizmeti verme çabası ile istihdama yönelik atılacak adıma Kadirli Belediyesi olarak her zaman kendilerin de çok büyük katkılarının olacağını kaydetti.