BAŞKAN TARHAN YETİM 2 KARDEŞE SAHİP ÇIKTI

0
122


Kadirli’de doğumda annelerini kaybeden 2 kardeşe Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan sahip çıktı.
Doğum yaparken hayatını kaybeden 32 yaşındaki Hacer Yüce’nin 41 günlük ve 1,5 yaşındaki iki çocuğuna Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan tarafından gıda ve giysi yardımında bulunuldu.
Şehit Mehmet Hallaç’ta ikamet eden Hacer Yücen’in annesi Hatice Çavuş’un evini ziyaret eden Başkan Tarhan çocuklara beşik, battaniye Çocuk bezi mama ve aileye temel gıda yardımında bulunduklarını söyleyerek bundan sonrada onlara sahip çıkacağız dedi.
Çocukları kucağına alarak seven Başkan Tarhan küçük yaşta annelerini kaybeden 2 yavrumuza sahip çıkmak görevimizdir diyerek şunları söyledi;
“Öncelikle Anneannelerini tebrik etmek istiyorum. Torunlarına sahip çıkarak onlara kol kanat germiş. Onlara sahip çıkmış. Bizlerde sosyal belediyeciliğin gereksinimlerini yerine getirmek ve 2 yavrumuza sahip çıkmak istedik. 41 gün önce annelerini kaybeden 41 günlük Yusufhan ve Tunahan kardeşlerin ihtiyacı olan Beşik, Battaniye, Mama, Çocuk bezi, aileye temek gıda yardımında bulunduk. Yardımlarımız kesintisiz olarak devam edecek. Ayrıca çocukların anneannesi Hatice Çavuş’a da yaşlı bakım hizmetinden faydalanmasını sağladık”
2 YAVRUMUZA ANNELERİNİN EKSİKLİĞİNİ HİSSETTİRMEYECEĞİZ
Küçük yavrularımızın annelerinin eksikliklerini hissettirmek adına Belediyemiz Sosyal Hizmetler müdürlüğü ekiplerinin aileyi sık sık ziyaret edeceğini ve tüm eksiklerini gidereceğini söyleyen Başkan Tarhan, bende fırsat buldukça aileyi ziyaret edeceğim ve her türlü konuda yardımlarımı esirgemeyeceğim. Çocuklarımız annelerinin yokluğunu hissettirmeyeceğiz diyerek her türlü konuda çocuklara sahip çıkacağız” dedi.