BAŞKAN TARHAN SEMT PAZARINDA VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTI

0
152

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde semt pazarında gül ve broşür dağıttı. Pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti.
Cumartesi pazarında pazarcılara ve vatandaşlara gül dağıtan Başkan Tarhan’a Pazar esnafı, vatandaşlar ve çocuklar büyük ilgi gösterdi.
Kutlu doğum haftası nedeniyle 1 hafta boyunca belediye olarak kutlu doğum haftası etkinliklerinin devam edeceğini söyleyen Başkan Tarhan,  27 Nisan Çarşamba günü otogar içerisinde Sunum ve Muhabbetiyle Serdar TUNCER, Şiirleriyle Dursun Ali ERZİNCANLI ve İlahileriyle Mustafa DEMİRCİ halkımıza unutamayacakları bir gece yaşatacaklar diyerek tüm Kadirli halkını manevi açıdan çok güzel olacak gecemize davet ediyoruz dedi.
PAZARDA BAŞKAN TARHAN’A SEVGİ SELİ
Pazarda vatandaşlara gül ve broşür dağıtan Başkan Tarhan’a pazarcılar ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Hem gül dağıtan hemde pazarcı esnafının sorunlarını dinleyen Başkan Tarhan’a 7’den 77’ye her kesimden yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür geldi.
Birebir vatandaşlarında sorunlarını dinleyen Başkan Tarhan, beraberindeki birim amirlerine vatandaşların sorunlarının çözümü için talimat verirken vatandaşların sorunlarının çözümü için özverili bir şekilde çalıştıklarını söyledi.
Ayrıca Başkan Tarhan Kutlu Doğum haftası nedeniyle Mahallelerde okutulan Yasin-i Şeriflerde vatandaşlara Kuran-ı Kerim dağıttı.

Ever use to to – answer look I hair online cialis iron. The runs to an didn’t, just it my work coarse.