BAŞKAN TARHAN RADYO80 AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

0
126

Geçtiğimiz günlerde Kadirlide etkinliklerini başlatabilmek ve yayıncılık yapmak için Kadirli MRT televizyonunu da bünyesine alarak faaliyete geçmek için hazırlık yapan Şükrü Tozluklu yönetimindeki radyo80 ailesinin misafiri Belediye Başkanı Ömer Tarhan oldu.
Medyanın önemine vurgu yapan Başkan Tarhan “Osmaniye de radyo, televizyon ve gazete gibi yayın organlarında başarılı çalışmalar yürüten Radyo80’in canlı yayınlarına telefonla da katılarak misafir olmuştuk. Kadirlide de yayın organlarını faaliyete geçirerek kadirli medyasın ve güncelliğini daha da canlandıracağına inandığımız bu çalışmalarından dolayı kendilerini gerçekten tebrik ediyor yayın hayatlarında başarılar diliyorum ” dedi.
Ziyaretten oldukça memnun olan radyo80 yönetim kurulu başkanı Şükrü Tozluklu “kadirli ve özellikle Kadirli Belediyesi olarak bölge genelinde Ömer Tarhan İsminin gerçekten öne çıktığını bunun sebebinin ise değişen Kadirli ve hizmetlerden kaynaklandığı ifade etti. Yayın kuruluşu olarak ilkeli, objektif habercilik ve ciddi bir yayıncılığın esasları olduğunu belirten Tozluklu Kadirliyi bölgeyi ve Kadirliyi tanıtmak adına çalışmaların devam edeceğini belirtti.
Öte yandan Radyo80’in bundan sonraki süreçte Kanal80 olarak uydu yayını da yapacağını belirten Tozluklu ziyaretinden dolayı Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür etti.