BAŞKAN TARHAN ÖKSÜZ VE YETİM 100 ÇOCUĞU SEVİNDİRDİ

0
196


Kadirli’de Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Ramazan Bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahibi yetim ve öksüz 100 çocuğu giyindirdi.
Başkan Tarhan, öksüz ve yetimlere sahip çıkılması gerektiğini belirterek, onlar arasından yarınların Türkiye’sini yönetecek isimlerin çıkabileceğini ve medeniyetimizin de yetim ve öksüzlere sahip çıkmayı bir erdem olarak kabul ettiğini ifade etti.
Geleceğin Türkiye’sinde ve Kadirli’sin de söz sahibi olacak geleceğin büyükleri çocuklara herkesin sahip çıkması gerektiğine değinen Başkan Tarhan, “Hizmetlerin yanında bu tür sosyal durumlara karşı duyarsız kalmayız. Elimizden geldiği kadar Kadirli Belediyesi olarak her zaman halkımızın yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Yavrularımızın yüzünün azda olsa gülmesini görmek bizlere dünyanın en güzel mutluluğunu verdi. Allah, çocuklarımızın yüzünü her zaman güldürsün. Tüm Kadirlilerin mübarek Ramazan Bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan dilerim”
Bayramlıklarını alan çocukların büyük mutluluk yaşadığı görülürken, çocukların mutluluğunu gören yakınları da, “Bize bu yardımı sağlayarak Ramazan Bayramında en güzel hediyeyi veren Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ediyoruz. Bizleri unutmadılar. Çok mutluyuz. Allah Razı olsun.”diyerek sevinçlerini dile getirdiler.