BAŞKAN DOĞAN ZİYARETLERİNDE TALEPLERİ YERİNE GETİRİYOR

0
304

Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Yeşilova, Kızık, Anacık, Köleli, Geben ve Osmancık mahallelerinde hemşerileriyle buluşan Başkan Ahmet Doğan, “Gayretimiz hemşerilerimizin mutluluğuna vesile olmak. Bunun için tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, ilçenin dört bir yanına yaptığı ziyaretlerde mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.
Başkan Ahmet Doğan, bu kapsamda Andırın’a bağlı Yeşilova, Kızık, Anacık, Köleli, Geben, ve Osmancık Mahallerinde hemşehrileriyle bir araya geldi.
Belediye meclis üyeleri ile birlikte ziyaretlerde bulunan Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, hem Andırın Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri anlatarak yeni planlamaları bölge halkıyla istişare etti hem de kendisine yöneltilen öneri ve talepleri yerinde dinledi.
Başkan Ahmet Doğan ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Yeşilova, Kızık, Anacık, Köleli, Geben, ve Osmancık mahalle ziyaretlerinin ardından İlçemiz Yeni Mahalle, Pınarbaşı Mahallesi ve Osmancık Mahallelerinde vefat eden hemşerilerimizin evlerine taziye ziyaretlerinde bulundu.

DOĞAN MAHALLELERDE HEMŞEHRİLERİYLE İSTİŞARELERDE BULUNUYOR
Başkan Ahmet Doğan, mahalle ziyaretleri kapsamında muhtarlar ve hemşehrileriyle bir araya geldiklerini belirterek söz konusu ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini söyledi. Doğan, şunları dile getirdi: “İlçemizde 57 mahallemiz var. Fırsat buldukça köyden mahalleye dönüşen yerleşim birimlerimizi ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımızla, çocuklarımızla, gençlerimizle ve büyüklerimizi ziyaret ediyoruz. Hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz, yapılması gereken işlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu buluşmalarımız neticesinde de Andırın Belediyesi olarak çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürütüyoruz.
Bugüne kadar Andırın’ımıza güzel hizmetler gerçekleştirildi, bundan sonra da yine halkımızın rahatı için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bizleri sıcak ve samimi bir şekilde misafir eden tüm hemşerilerime de ayrıca teşekkür ediyorum.”

HEPİMİZİN GAYRETİ HEMŞEHRİLERİMİZİ MUTLU ETMEK İÇİN
Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, bütün mahallelerde belediye ekiplerinin Daima Millet, Daima Hizmet anlayışıyla yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, sözlerini şöyle tamamladı: “Şu anda da Köleli Mahallemizdeyiz. Ekiplerimizin burada yürüttüğü parke ve yol yapım çalışmalarını yerinde inceliyoruz. Kölelide ise az bir işimiz kaldı. Bizlerin de yöre sakini vatandaşlarımızın da tüm gayreti buralardaki hemşehrilerimizin mutluluğu. Bunu sağlamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

ZEHRA BALCILAR