BAHÇEŞEHİR KOLEJİ “ŞAMPİYONLARI”NI ÖDÜLLENDİRDİ

0
603

Kadirli’de her yıl eğitim öğretim yılında önemli başarılara imza atan Bahçeşehir Koleji YKS ve LGS’de Kadirli birincisini ve şampiyonlarını ödüllendirdi.
2023-2024 eğitim öğretim yılında YKS ve LGS’ye girecek öğrenci velileri, mezun olan öğrenci velileri ve yoğun protokol katılımıyla akşam yemeği ikramı sonrası düzenlenen ödül töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Kadirli Kaymakamı Sn. Vehbi BAKIR, Bahçeşehir Koleji’nin ilçemize eğitim ve öğretim açısından sunduğu katkıdan dolayı teşekkür ederek, YKS’de KADİRLİ BİRİNCİSİ olan ODTÜ Bilgisayar Mühendisliğini kazanan Yusuf Sami ÇINKIR ve LGS’de birinci olan Zeynep Azra ŞEKEROĞLU’na ödüllerini takdim etti.
Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazanan Alperen ÖZAT’a ödülünü takdim eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas TAPSIZ ise konuşmasında, Kadirli’de yapılan proje çalışmalarından bahsederek, Bahçeşehir Koleji’ne başarılarının daim olması temennisinde bulundu
Bahçeşehir Koleji Kadirli Kampüsü kurucu temsilcisi Gökçen GÜLSOY da, 2019 yılından itibaren ulusal ve uluslararası eğitim markası olan Bahçeşehir Kolejini Kadirli’ye taşımanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını belirttiği konuşmasında, her geçen yıl başarılarına başarı kattıklarını ve bu başarıda emeği geçen öğretmenleri ile velilerine teşekkür etti.
Protokol tarafından şampiyon öğrencilere ödüllerinin verilmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle program sona erdi.