ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

0
100

Yaz mevsimi ile yol çalışmalarını aralıksız sürdüren Kadirli Belediyesi Beton ve parke yollarla birlikte asfalt yol çalışmalarını sürdürüyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan mahalle sakinleri ile görüşerek sorunlarını dinliyor.
Başkan Tarhan yapılan çalışmalarla ilgili olarak “Belediyemiz fen işleri ekipleri yol çalışmalarını aralıksız sürdürecekler. Bir yandan beton yolların yapımı devam ederken diğer yandan parke yol ve kaldırım çalışmalarımız ve asfalt yol çalışması yapan ekiplerimiz Kadirlinin öncelikli yol sorunlarını bitirmek için var güçleri ile çalışıyorlar. Bizler Kadirlinin öncelikli sorununun yol olduğunun farkındayız, bu yüzden çalışmalarımızın ağırlığı yol çalışmaları üzerine yoğunlaştı.
Kadirli dağınık bir yerleşime sahip merkezdeki yol sorunu bitti sayılır,şimdi hedefimiz kenar mahallelerdeki cadde ve sokaklarımızın yollarını yapmak.Bu çalışmamamızda da okul,cami gibi kamuya açık olan yerlerin asfaltlama ve beton yol çalışmalarına ağırlık veriyoruz İnşallah ilerleyen zamanlarda Kadirli belediyesi artık yol çalışmaları ile vakit kaybetmeyecek,Kadirlinin hak ettiği marka kent olabilmesi için daha ulusal ve vizyon hizmetlere projelere yoğunlaşarak Kadirlinin ekonomisini,tarımını,turizmini tanıtacak,yaşanabilir bir kent olmak için,sosyal yönlü bir şehir olmak için çalışacaktır.”dedi.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz