ANDIRIN’DA VATANDAŞLAR KAN BAĞIŞI YAPTI

0
208

Andırın Belediyesi ve Türk Kızılayı ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.  Kampanyaya katılarak destek veren Belediye Başkanı Ahmet Doğan, tüm vatandaşları bu konuda duyarlı olmaya çağırarak,” Kan bağışı yapmak hayat kurtarır. ”dedi.

Kan bağışına destek veren Başkan Ahmet Doğan, Andırın’ımızın ve ülkemizin günlük kan ihtiyacını karşılamak için düzenlenen kampanyaları her zaman desteklediklerini söyledi.  Bir gün herkese gerek olacak kan ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlamaktan duyduğu memnuniyeti de dile getiren Başkan Doğan, “Bugün buraya kadar gelerek kan bağışında bulunan tüm Andırınlı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Bir ünite kan bağışı ile bir canın yaşama tutunmasına destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Türk Kızılayı gerek günlük hayatta,  gerekse savaş, afet gibi olağanüstü koşullarda, zaman ve ortam gözetmeksizin ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan önemli bir kuruluşumuzdur.” diye konuştu.

Andırın Belediyesi hizmet binasının giriş alanında gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan’da katılarak kan bağışında bulundu. Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği kampanyaya, Belediye meclis üyeleri de katıldılar.

Başkan Doğan’dan vatandaşlara ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Kan bağışı yapan belediye çalışanları ve vatandaşları, Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan ziyaret etti. Kan bağışlayan vatandaşlara teşekkür eden Başkan Doğan, azalan kan stoklarının artması için uygun olan herkesi kan bağışı yapmaya davet etti. Kan bağışının hayat kurtardığını ifade eden Başkan Doğan, çalışma arkadaşlarına da gösterdikleri hassasiyet için teşekkür etti.