ALASIRT, “OMUZ OMUZA ÇALIŞTIĞIMIZ HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM”

0
206

AK Parti Sumbas Belediye Başkan A. Adayı İş Adamı Müttehit Serdar Alasırt, yerel seçimler sonrası bir teşekkür mesajı yayınladı.

Alasırt mesajında “Sumbas ve Mehmetli beldemizdeki kampanya sürecimizde omuz omuza çalıştığımız herkese teşekkür ederim. Sonuçların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Alasırt, “31 Mart’ta hem Sumbas’ımız hem de Mehmetli beldemizde ülkemiz için önemli bir süreç yaşadık. O sürecin noktasını da aziz milletimiz sandık başına giderek koydu. Kampanya sürecimizde omuz omuza çalıştığımız başta ilçe ve belde teşkilat başkanlarımıza, milletvekillerimize, adaylarımıza, ilçe ve belde Kadın ve Gençlik Kollarımıza, mahalle temsilcilerimize, SKM’lerimizde çalışan arkadaşlarımıza, gecesini gündüzüne katarak canla başla çalışan Parti personelimize, merkez ve köylerimizde yaşayan gönüldaşlarımıza destansı destekleri ve emekleri için yürekten teşekkür ediyorum. Bu sürece verdikleri katkılardan dolayı hepsine minnettarız.

Bununla birlikte bizleri gece gündüz demeden takip eden, soğuk sıcak demeden mesleğini icra etme çabası içinde olan basın mensuplarına da teşekkür ediyorum. Sonucun Sumbas ve Mehmetli’miz için, partimiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Alasırt, demokrasi şöleninde geçen seçimlerde tekrar halkın desteğini alarak görev yapacak Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu, Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu, Belediye ve İl Genel Meclis üyelerine, mahalle ve köy muhtarlarına başarılar dilerim.