AK GENÇLERİN YARDIMI ISITACAK

0
143

AK Parti Kadirli İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından “Kardeşlerimizin Üşümesin” kampanyası ile toplanan battaniye ve sobalar Van’daki depremzedelere gönderildi.
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Çatal, gazetecilere yaptığı açıklamada, Van’da meydana gelen deprem felaketinin ardından bütün Türkiye’nin tek yürek olduğunu ve yaraların sarıldığını söyledi.
Çatal, bu yaraya kendilerinin küçükte olsa bir katkıda bulunmak amacıyla başlatılan kampanyaya desteğin yoğun olmasına sevindiklerini anımsatarak, şunları kaydetti:
“Van’da yaşanan dermem felaketinden dolayı büyük üzüntü içindeyiz. Ak Part’li gençler olarak oradaki mağdur insanlara en iyi yardımın havalarında kötü olduğunu düşüncesiyle soba ve battaniye göndermeyi uygun bulduk. Bu anlayışla başlattığımız “Kardeşlerimiz üşümesin” yardım kampanyasına verilen destek bizleri mutlu etti. Yardım konusunda oldukça duyarlı olan Kadirlilere çok teşekkür ediyoruz. Bu toplanan malzemelerin en kısa zamanda Van’daki kardeşlerimize ulaşması hem onları hem de bizleri ısıtacaktır.”
Toplanan yardımlar kargo ile Van’a gönderilirken yardımların devam edeceği belirtildi.
Menderes Özat-Efendi Erkayıran