AÇIKOĞLU, CHP’DEN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU..

0
310

Kadirli’de uzun yıllardır esnaflık yapan aynı zamanda Tüvtürk yetkilisi  Şahin Açıkoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Kadirli  Belediye meclis üyeliği için aday oldu.

İlçemizde yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren İş insanı Şahin Açıkoğlu, 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçimlerinde CHP’den Kadirli Belediye Meclis Üyesi adayı oldu. Açıkoğlu, Kadirli’ye katkı sağlamak ve halkın temsilcisi olarak görev yapmak istediğini belirtti.

CHP Kadirli Belediye Meclis Üyesi adayı Açıkoğlu; “Kadirli’li hemşerilerim, partililerim ve büyüklerim; Öncelikle sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bugün Kadirli’ye daha fazla hizmet ve gençliğimizin enerjisini, dinamizmini belediyemizde daha fazla hissettirmek amacıyla, bir yola çıkıyoruz. Partimiz yöneticilerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde 31 Mart’ta yapılacak mahalli idareler seçiminde Cumhuriyet Halk Partisinden Kadirli Belediye Meclis Üyesi adayı oldum..

“Kadirli için çalışacağım”

Büyük enerjiyle çalışacaklarının altını çizen CHP Bolu Belediye Meclis Üyesi Açıkoğlu; “Biliyorum ki Kadirli, gençlerin enerjisiyle daha da güzelleşecek, daha da canlanacak. Gençler olarak geleceğimizi yapılandırmayı üstlenerek, birlikte daha yaşanabilir, daha sürdürülebilir bir Kadirli için çalışacağım. Bugünlerle birlikte Kadirli’nin geleceğine umutla yürümek dileğiyle. Sevgi ve saygılarımla” ifadelerine yer verdi.