Reklamda Dijital Dönem

Basılı yayın organlarını kullanarak da reklamınızı yapabilirsiniz. Baskı reklamcılığı olarak adlandırılan bu yöntem, fotoğraf ve yazılar ile hazırlanan ilgi çekici sayfaları içeriyor. Büyüklüğüne göre fiyatı belirleniyor. Gazete ya da dergide kullanılıp kullanılmamasına göre kalitesi değişebiliyor.

Reklamlarla ilgili daha detaylı bilgi almak için 0542 545 5510 veya 0543 606 6622 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.  reklam@silagazetesi.com.tr adresini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Resmi, özel ve ticari ilanlar olarak ayrılan reklamlar süreli yayınlanma esnekliğine de sahip. Düzenli olarak dergi ve gazetelere yayınlayacağınız tanıtımlarınız okuyuculara ulaşarak onları ürünleriniz hakkında ikna edecek. Siz de Sıla Gazetesi reklamları hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Reklam İlan Türleri

Seri ilan genellikle gazete ve dergiler, son zamanlarda ise internet aracılığıyla yayınlanan bir tür tanıtım/reklam çeşididir. Seri ilanlar, normal reklamcılığın aksine, büyük işletme ve şirketlerin yanı sıra küçük işletme ve şahıslara da kolay ve ucuz yoldan tanıtım veya reklam yapma imkânı sağlar.

İLETİŞİM

Vefat-başsağlığı ilanları, hayatını kaybeden kişiler için gazetede yayınlanan, duyuru amaçlı çerçeveli ilanlardır. Vefat ilanı vefat eden kişinin dostlarını, akrabalarını, sevenlerini ve kamuoyunu bilgilendirici niteliktedir.

İLETİŞİM

Banner — Reklam ve tanıtım amaçlı hazırlanan, Web siteleri ile gazetelerde başlık ya da alt kısmında yer alabilecek ölçülerde ya da afiş olarak, tasarlanmış kurumsal iletişim öğesidir. Genelde logo ile bütünleşik olarak kullanılır

Diğer reklam türleri ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.