ÖĞRENCİLERİN EL EMEĞİ GÖZ NURU ÇALIŞMALARI GÖRÜCÜYE ÇIKTI

  1. Nuri Arıoğlu Ortaokulu’nda yılsonu resim sergisi görülmeye değerdi..

Kadirli’nin başarılı okullarından Mehmet Nuri Arıoğlu Ortaokulu öğrencileri tarafından öğretmen ve velilerin destekleriyle oluşturulan resim ve el işi sergisi yoğun ilgi gördü.

Kadirli Kaymakamı Vehbi Bakır, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri kurum ve STK temsilcileri, okul müdürleri ve davetlilerin katılımıyla açıldı.

Öğrencilerin el emeği göz nuru birbirinden güzel eserleri gezerek bilgi alan Kaymakam Vehbi Bakır, İlçe Milli eğitim Müdürü İlyas Tapsız, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve davetliler, okul müdürü Hatice Şahin ile öğretmenler, öğrenciler ile velilerini emeklerinden dolayı kutladı.

İlçe Mili Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, sergide bulunan eserlerin çok güzel ve öğrencilerin örnek çalışması olduğunu belirterek, 3 gün süren resim ve el işi sergisinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Mehmet Nuri Arıoğlu Ortaokulu Müdürü Hatice Şahin ise öğretmenlerinin gözetiminde 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı içerisinde öğrencilerin örnek ve güzel eserler ortaya çıkardığını belirterek, okulu ziyaret ederek, öğrencilerin başarılarını kutlayan Kaymakam Vehbi Bakır, İlçe milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız ve diğer misafirlere teşekkür etti. Menderes Özat

Gönderiyi paylaş