BORSA İSTANBUL’DAN KERMESE DAVET

Kadirli’nin Başarılı okullarından Borsa İstanbul İlk Okulu’nda kermes düzenlenecek.
20 Mayıs’ta düzenlenecek olan Kermese davet eden Borsa İstanbul İlkokulu Okul Aile birliği Başkanı Mustafa Türkeli, tüm hemşehrilerimizle kermeste bir arada olmaktan mutluluk duyacağını söyledi.
Kermes’te Çekilişle Bisiklet, Tablet, Çeyrek Altın ve Bellona Halı verileceğini söyleyen Türkeli; “ Kermesimiz okulumuz yararına açılacak olup 20 Mayıs 2022 Cuma günü Sabah 08:00’da başlayıp 17:00’da sona erecektir. Kermese katılan hemşehrilerimiz alacakları biletle çekilişe katılabilir. Çekilişle 2 Adet Bisiklet, Tablet, Çeyrek Altın ve Bellona Halı ve çeşitli hediyeler dağıtılacaktır” dedi.
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'KERMESE DAVETLISİNİZ Okul Aile Birliğimiz tarafından düzenlenecek olan Kermesimizde Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Tarih: 20 Mayıs 2022 Cuma aat:08:00 ile 17: 00 Arası Yer: Borsa İstanbul Okulu Bahçesi Çekiliş ödülleri Çeyrek Altın Tablet Kişiye Çeşitli hediyeler MUSTAFA TÜRKELİ BORSA İSTANBUL İLKOKULU Okul Aile Birliği Başkanı KADİRLi BORSA iSTANBUL' görseli olabilir

Gönderiyi paylaş