BAKAN MUSTAFA VARANK, OSMANİYE VALİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

Sanayi ve Teknoloji Bakan Mustafa Varank, Osmaniye Valiliğini ziyaret etti. Bahçe İlçemizdeki TOKİ Toplu Konutları Anahtar Teslim Törenine katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank beraberinde Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile birlikte Valiliğe geldi.

Valilik Binası önünde Belediye Başkan Vekili Yavuz Korkmaz, Vali Yardımcıları Dr. Ömer Faruk Günay ve Adem Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ve kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri tarafından karşılanan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, karşılamanın ardından Valilik Şeref Defterini imzaladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ziyaretinin devamında, Valilik makamında Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile bir süre görüştü. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Bakan Varank’a ilimiz hakkında brifing sundu.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a ilimizi ziyaretinden dolayı tüm hemşerilerimiz adına teşekkür ederek, “, Bakanımıza nazik ziyaretleri için şükranlarımızı sunuyoruz.”dedi.Valilik Basın Yayın

 

Gönderiyi paylaş