VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, YAŞLILAR GÜNÜ’NDE ÖZDEN HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yaşlılar Haftası nedeniyle Özden Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Ziyarette İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

Huzurevi sakinleri ile sohbet ederek hatırlarını soran Vali Yılmaz, büyüklerimize karanfil takdim etti. Vali Yılmaz, Yaşlılar Haftası nedeniyle hazırlanan pastayı büyüklerimizle birlikte kesti.

Vali Yılmaz daha sonra, Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 16 takımın katılımıyla düzenlenen Bocce Turnuvasının birincisi olan Özden Huzurevi Bocce Takımı ile ikinci olan Osmaniye Gençlik Merkezi Bocce Takımına kupa ve madalyalarını takdim etti.  Sporcuları tebrik eden Vali Yılmaz, başarılarının devamını diledi.

Vali Yılmaz, ziyaretinin sonunda,  tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutlayarak, “Büyüklerimize, sağlıklı ve mutlu günler diliyor, saygı ve hürmetle ellerinden öpüyorum.”diye konuştu.

Özden Huzurevi sakinleri, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensuplarına ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler.VALİLİK BASIN YAYIN

Gönderiyi paylaş