ODA BAŞKANLARINDAN BİRLİKTELİK MESAJI

Osmaniye esnaf ve sanatkârlar odaları Birliğinin Mayıs ayının ilk haftasında yapılacak olan birlik seçiminde Kadirli’de bulunan 7 oda başkanı ve yönetimleri destek sözünün verildiği birlik beraberlik gecesinde Kadirli’de bir araya geldiler.
Osmaniye Merkezden 13, Kadirli’den 7, Düziçi’den 4, Bahçe’den 1, Toprakkale ilçesinden ise 1 oda başkanı olmak üzere toplam 26 oda başkanı Birlik Beraberlik yemeğine katılarak Osmaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği mevcut başkan Murat Yalçın destek mesajları verdiler.
Osmaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin seçimi dolayısıyla, mevcut başkan Murat Yalçın birlik ve beraberlik yemeğinde yaptığı konuşmada ; Bu birlik ve beraberlik yemeğimizin ikincisi Kadirli’de yapıyoruz. Kadirli Osmaniye’nin en büyük ilçesi hizmetlerimizi sözümüzü ve adımlarımızı ona göre atıyoruz. Esnaf sicil Müdürlüğümüzü Kadirli’ye açtık haftanın 5 günü hizmet veriyor. Böylelikle Kadirli ve Sumbas Esnafının Osmaniye’ye gelmesine gerek kalmadı.
Ayrıca Sumbas ilçemiz’de esnaf odası olmadığından bakanlık kararıyla Osmaniye’ye gitmek zorunda kalan esnafımızı kadirlide bulunan odalarımıza kayıtları yapılarak bu sorunu çözdük. Bana bu süreçte destek veren tüm oda başkanlarına teşekkür ediyorum” dedi
Birlik beraberlik yemeğine Kadirli Şoförler ve Otomobilceler Oda Başkanı Ozan Atılgan, Kadirli Terziler ve Kunduracılar Odası Başkanı Metin Topal, Gıda Maddeleri Oda Başkanı Durdu Avan, Manavlar ve Pazarcılar Odası Başkanı Bülent Haytaoğlu, Kadirli madenî sanatkarlar odası başkanı Ali tüfekçi, Kadirli ağaç işleri ve inşaat sanatkarlar odası başkanı Yunus ela, Kadirli Berberler ve kuaförler esnaf odası başkanı Kadir Saraç katıldı.

Gönderiyi paylaş