İŞ ADAMI SERDAR ALASIRT “VERGİ HAFTASINI” KUTLADI

Kadirli’nin sevilen iş adamı, Alasırt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Alasırt, 21-27 Şubat tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla Kadirli Vergi Dairesi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Alasırt, Kadirli Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Emeksiz’i ziyaretinde, ödenen vergilerin kamu yatırımı olarak vatandaşa geri döndüğünün unutulmaması gerektiğini söyledi.

Kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması için yapılacak çalışmalara destek vermeye hazır olduklarını ifade eden Alasırt, “Vergi, güçlü, bağımsız, devlet ekonomilerinin ve kalkınmanın temel kaynağıdır. Aynı ülkede yaşayıp devletin sunduğu hizmetlerden yararlanan vatandaşlar olarak hepimizin vergi konusunda hassasiyet göstermesi gerekir.  Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması için yapılan çalışmalara katkı sağlamak gerekir. Bu vesileyle Vergi Haftası’nı kutluyor,  çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Kadirli Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Emeksiz ise kutlama ziyaretinden ve iyi dileklerinden dolayı Alasırt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Alasırt’a teşekkür ederek, “Bu hafta bizim için çok önemli. Vatandaşlara ve kamuoyuna vergi ödemenin ne kadar önemli olduğunu anlatıyoruz. Sizin de bu özel günümüzü hatırlamanızı takdirle karşılıyoruz” diye konuştu..Menderes ÖZAT

Gönderiyi paylaş