OSMANİYE BELEDİYESİ’NDEN ENGELLİLERE TEKERLEKLİ SANDALYE DAĞITTI

Osmaniye Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirdiği hizmetler çerçevesinde engelli vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerini devam ettiriyor.

Belediye tarafından engellilerimiz için 23 adet tekerlekli sandalye dağıtımı başladı. Talepler doğrultusunda sandalye dağıtımının devam edeceği bildirildi.

Belediyemizden talepte bulunan engelli vatandaşlara Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü sosyal destek ekibi personeli tarafından sandalyeleri evlere tek tek götürülerek teslim ediliyor.

Tekerlekli sandalyelerini teslim alan engelliler ve yakınları, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ve ekibine,” Bu sevinci bize yaşattığınız için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; Hepimiz bir engelli adayıyız, herkesin bir gün engelli olabileceğini ifade ettiği konuşmasında, “ Engellilerimize her zaman desteğimizi sürdürüyor ve sürdürmekteyiz. Engelli vatandaşlarımız için 12 yıldır sürdürdüğümüz Engelsiz Taksi uygulamasının yanı sıra tekerlekli sandalye dağıtımlarımız da devam ediyor. Onları mutlu görmek bizi fazlasıyla sevindiriyor. Engelli vatandaşlar için sosyal destek çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Resim önizlemesi

 

Gönderiyi paylaş