BAŞKAN TARHAN, SAĞLIKÇILARI AĞIRLADI

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, pandemi süresince yoğun olarak görev yapan İlçe Sağlık Müdürü Dt. Ayşe Bozkurt ve personellerini ağırladı.
Misafirlerine katılımlarından dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yaptığı konuşmada, “Pandemi ülkemizde görüldüğü ilk günden bu yana, sağlık ekiplerimizle sürekli istişare halindeyiz. Ve ilçemizde bu salgının etkilerini en aza indirmek için titiz çalışmalar gerçekleştirdik, bunları sürdürmeye de devam ediyoruz. Hizmetlerin aksamaması için çeşitli konularda sağlık ekiplerimize desteklerimiz oldu. Bu anlamda ilçe sağlık müdürlüğümüz ve ilçe hastanemizle birlikte, verilen etkin mücadele sayesinde Kadirli’de salgının çok şükür ciddi boyutlara ulaşmamasını sağladık. Ben bu anlamda tüm sağlık çalışanlarımızı yürekten kutluyor ve ilçe halkımız adına onlara teşekkür ediyorum” dedi.
İlçe Sağlık Müdürü Dt. Ayşe Bozkurt ise pandemi süresince her zaman kendilerine destek olan ve çalışmalarıyla örnek gösterdiği Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ederek, çiçek hediye etti.
Etkinliğe, Belediye Başkan Yardımcısı Cezmi Yavuz ve İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri katıldı. Menderes Özat

Gönderiyi paylaş